English for Little Ones (1 - 2 roky)

Vzdělávací cíle

Pozornost nejmenších dětí uchvátí zábavné aktivity, písničky, vzdělávací hračky a hry. První fáze osvojení jazyka je porozumění - a přesně to se vaše dítě naučí s Mortimerem: nejprve porozumět, pak mluvit anglicky. Pomocí našich speciálně vyvinutých výukových materiálů budeme vaše dítě jemně a zábavně povzbuzovat, aby používalo anglický jazyk stejně přirozeně jako jeho rodný jazyk.

Věk dětí: 1 - 2 roky

Děti a kojenci mají vrozený cit pro jazyky. V životě člověka nikdy není lepší čas naučit se jazyky tak snadno jako v prvních 3 letech - fáze osvojování rodného jazyka. Pokud vaše dítě od začátku nemluví, nedělejte si starosti. V tomto věku má vaše dítě schopnost naučit se každý jazyk. Dříve nebo později začne vaše dítě mluvit přirozeně a z vlastní iniciativy. 

Není na to příliš brzy?

Mnoho českých rodičů má pochyby o tom, zda s cizím jazykem vůbec začínat, pokud jsou jsou děti mladší pěti let. Pravdou ovšem je, že se lidé rodí s vrozenou schopností porozumět jakékoli řeči světa. Je prokázáno, že schopnost porozumět nejrůznějším zvukům postupně ztrácíme tím, že jsme vystavováni pouze úzkému okruhu z nich ( tedy zvukům, které používá náš rodný jazyk). Noam Chomsky, přední světový lingvista tuto schopnost nazýva 'univerzální gramatika'. Více článků na toto téma najdete u nás na blogu.

Organizace výuky

Výuka probíhá v prostorách ZŠ Lingua Universal v Litoměřicích v prostorné a bohatě vybavené učebně. Učíme se na polštářích na koberci, za přítomnosti rodičů. Kapacita kurzu je 6 dětí, minimální počet pro výuku jsou 3. Lekce trvá 30 minut. První lekce je vždy zdarma. Důležitou součástí je domácí příprava s našimi materiály a písničkami.

Garance online vzdělávání

Minulý rok nás naučil, že není radno nic podcenit a že štěstí přeje připraveným. V případě uzavření centra z důvodu protipandemických opatření máte smluvní nárok na plynulé pokračování výuky v online prostředí. Máme plně vybavené a připravené Google učebny, kam se stačí pouze přihlásit. 

Vzdělávací materiály

Nedílnou součástí kurzu jsou kvalitní vzdělávací materiály. V batůžku najdete tři učebnice, omalovánky, a CD, jež je k  dispozici i v MP3 formátu. 

Rezervujte si online hodinu

K dispozici pouze 6 míst na jednu lekci. Neváhejte.

Články na téma výuky angličtiny 

V poslední době zaznamenává Česká republika velkou poptávku po anglických školkách. Někomu přijde zbytečné zatěžovat malé děti velkým přísunem informací, jiní naopak doufají, že jejich dítě tak dostane šanci dorozumět se cizím jazykem dříve, než vstoupí na území základní školy. A co tomu říká jejich mozek? Je zdravé učit se hned dva jazyky zároveň?...