English for Minis (2 - 4 roky)

Vzdělávací cíle

Na začátku je kladen důraz na porozumění a aktivní používání jazyka. Slovní zásoba se pomalu ale neustále rozšiřuje, používáme mnoho hraček, knih a her odpovídajících věku, děti se tak brzy naučí krátké fráze.  S pomocí našich speciálně vyvinutých výukových materiálů bude vaše dítě brzy moci používat angličtinu stejně přirozeně jako svůj rodný jazyk. 

Věk dětí: 3 - 5 let

Děti ve věku 2 až 4 roky stále těží ze svého vrozeného citu pro jazyky. Dáme-li našim dětem v tomto věku příležitost, budou se moci intuitivně naučit několik jazyků bez přízvuku. V pozdějším životě už nebude tak snadné se učit jazyky, jako v prvních měsících a letech jejich života. Pomocí našich speciálně vyvinutých aktivit a her, láskyplně ilustrovaných obrázků a vzrušujících povídek budeme jemně povzbuzovat vaše dítě, aby milovalo angličtinu a používalo ji stejně přirozeně jako svůj rodný jazyk. 

Není na to příliš brzy?

Mnoho českých rodičů má pochyby o tom, zda s cizím jazykem vůbec začínat, pokud jsou jsou děti mladší pěti let. Pravdou ovšem je, že se lidé rodí s vrozenou schopností porozumět jakékoli řeči světa. Je prokázáno, že schopnost porozumět nejrůznějším zvukům postupně ztrácíme tím, že jsme vystavováni pouze úzkému okruhu z nich ( tedy zvukům, které používá náš rodný jazyk). Noam Chomsky, přední světový lingvista tuto schopnost nazýva 'univerzální gramatika'. Více článků na toto téma najdete u nás na blogu

Organizace výuky

Výuka probíhá v prostorách ZŠ Lingua Universal v Litoměřicích v prostorné a bohatě vybavené učebně. Učíme se na polštářích na koberci, kreslíme si v lavicích. Tancujeme a zpíváme zase na koberci. Kapacita kurzu je 8 dětí, minimální počet pro výuku jsou 3. Rodiče jsou na lekcích vítáni. První lekce je vždy zdarma.

Garance online vzdělávání

Minulý rok nás naučil, že není radno nic podcenit a že štěstí přeje připraveným. V případě uzavření centra z důvodu protipandemických opatření máte smluvní nárok na plynulé pokračování výuky v online prostředí. Máme plně vybavené a připravené Google učebny, kam se stačí pouze přihlásit.

Vzdělávací materiály

Nedílnou součástí kurzu jsou kvalitní vzdělávací materiály. V batůžku najdete dvě učebnice, omalovánky, samolepky, knihu s příběhem o Mortimerovi a 2x CD, jež jsou  dispozici i v MP3 formátu.

Rezervujte si online hodinu zdarma

K dispozici pouze 8 míst na jednu lekci. Neváhejte.

Články o výuce jazyka

V poslední době zaznamenává Česká republika velkou poptávku po anglických školkách. Někomu přijde zbytečné zatěžovat malé děti velkým přísunem informací, jiní naopak doufají, že jejich dítě tak dostane šanci dorozumět se cizím jazykem dříve, než vstoupí na území základní školy. A co tomu říká jejich mozek? Je zdravé učit se hned dva jazyky zároveň?...