Kdo je Mortimer?

Přečtěte si o našem malém hrdinovi - rytíři Mortimerovi

Tohle je Ivybridge, malé městečko, ve kterém žije Morty se svými kamárady. Pojďme se seznámit!

Ahoj kamarádi! Jmenuju s Morty a jsem rytíř! No, teda.. pořád se učím, ale už umím spoustu věcí, které by každý správný rytíř měl znát. Každý den cvičím lukostřelbu, jízdu na koni a šermířství. Žiju na zámku v Ivybridge se svými kamarádi a strýčkem Godfreym.

Ahoj, já jsem Betty a jak vidíte.. jsem netopýrka! Kamarádi o mě říkají, že jsem velice bystrá a vždycky dávám dobrý pozor, když strýček Godfrey provádí svá kouzla. Většinou přes den spím, ale když přijdou Morty s Malcolmem, že si chtějí hrát, hned jsem na nohou, protože si spolu vždycky užijeme spoustu legrace!

Ahoj děti, jmenuju se Malcom a jsem drak. Už je mi skoro dvě stě let, ale pořád jsem ještě dračí mládě. Neumím ještě pořádně létat a musím často cvičit. Umím ale pěkně chrlit oheň! Morty mi někdy vyleze na záda a proletíme se spolu nad Ivybridge.  

Jmenuju se Godfrey a jsem Mortimerův strýček. Mám laboratoř v nejvyšší věži zámku. Mám tam vše, co jen čaroděj potřebuje a také tam učím Mortyho všemu, co potřebuje vzdělaný rytíř znát. Mám tady taky jeden bezva vynález: Sky Express! Je to nástroj pro cestování časem a můžeme tak letět kam se nám jen zachce!