English for Children 1 - 3

 (5 - 12 let)

Vzdělávací cíle

Vaše dítě se jazyk učí neformálně a všemi smysly, prostřednictvím her, zpěvu, pohybu, malby a především zábavy. Důraz je kladen na porozumění jazyku a svobodný projev. Slovní zásoba se pomalu ale neustále rozšiřuje, takže děti budou brzy schopny vést jednoduché konverzace v angličtině a porozumět pohádkám a jednoduchému textu. Děti se intuitivně učí základní gramatiku, pravidla čtení, psaní a gramatiky se přidávají podle věku a úrovně.

Věk dětí: 5 - 12 let

Prvních šest let života dítěte je pro vývoj lidského mozku nejdůležitější. Během této doby se v mozku vytvoří všechna důležitá spojení mezi jednotlivými mozkovými buňkami. Čím více vlivů malé dítě dostává, tím rozmanitěji se mozek vyvíjí. Ale i po šestém roce se lze druhý jazyk naučit bez námahy a téměř bez přízvuku. Schopnost učit se bez námahy je však nenávratně ztracena na začátku puberty - kolem věku 11 let. Pokud se dítě již naučilo druhý jazyk v předškolním a základním školním věku, má velkou výhodu v pozdějším životě během vyučování ve škole: dítě již získalo komplexní znalosti a může se jednoduchým a uvolněným způsobem připravit na komplexní učení.

Organizace výuky

Výuka probíhá v prostorách ZŠ Lingua Universal v Litoměřicích v prostorné a bohatě vybavené učebně. K dispozici máme interaktivní tabuli a připojení k internetu. Učíme se na polštářích na koberci, kreslíme a píšeme v lavicích. Kapacita kurzu je 8 dětí, minimální počet pro výuku jsou 3. Lekce trvá 45 minut. První lekce je vždy zdarma. Důležitou součástí je domácí příprava s našimi materiály a písničkami. Kurz English for Children je rozdělen na tři úrovně - EFC 1, EFC2 a EFC3. Starší děti mohou ihned nastoupit do druhé nebo třetí části kurzu.

Garance online vzdělávání

Minulý rok nás naučil, že není radno nic podcenit a že štěstí přeje připraveným. V případě uzavření centra z důvodu protipandemických opatření máte smluvní nárok na plynulé pokračování výuky v online prostředí. Máme plně vybavené a připravené Google učebny, kam se stačí pouze přihlásit. 

Vzdělávací materiály

Nedílnou součástí kurzu jsou kvalitní vzdělávací materiály. V batůžku EFC 1  najdete celkem č učebnice, 1x CD a samolepky. Materiály EFC2 obsahují knihy 5 - 8, 1x CD a samolepky. Set EFC3 obsahuje knihy 9 - 10, 1x CD a samolepky.

Rezervujte si online hodinu

K dispozici pouze 8 míst na jednu lekci. Neváhejte.

Články na téma výuky angličtiny 

V poslední době zaznamenává Česká republika velkou poptávku po anglických školkách. Někomu přijde zbytečné zatěžovat malé děti velkým přísunem informací, jiní naopak doufají, že jejich dítě tak dostane šanci dorozumět se cizím jazykem dříve, než vstoupí na území základní školy. A co tomu říká jejich mozek? Je zdravé učit se hned dva jazyky zároveň?...