Základní informace o DS Enkidu

Kdo jsme?

Anglická miniškolka bude funguje od r. 2019 v Litoměřicích, v přízemních prostorách Zubního střediska, v ulici České armády 17. V kolektivu maximálně šesti dětí se spontánně používá anglický jazyk. Děti se přirozeně učí druhému jazyku a dostanou tak cenný náskok pro své budoucí vzdělávání. Více o intenzivní výuce angličtiny se můžete dozvědět zde.

Léto 2020

Provoz o prázdninách bude probíhat formou příměstských táborů Více informací zde. Anglická dopoledne budou probíhat v čase 8.30 - 12.30. Cena za den je 290 Kč.

Jak to funguje?

Provoz a kapacita

Letní provoz 5 dní v týdnu, od 8.30 do 12.30

Pro každý den je kapacita maximálně šest dětí. Děti jsou přijímány od 24 měsíců. 

Více o výhodách malého kolektivu se dočtete zde.

Stravování

Svačinky a obědy zajišťují rodiče, děti budou mít zajištěno pouze ovoce na občerstvení.

Ceny a platba

Cena za den s vlastní stravou je v rámci příměstského tábora 290 Kč. Více informací naleznete v online smlouvě k příměstskému táboru v rámci online přihlášky.

Spánek

V rámci krátkých dopolední neprobíhá cílená spánek, nicméně dětem i tak budou k dispozici lůžka a klidové aktivity k odpočinku.

Chodíme ven

S dětmi budeme, pokud to počasí jen trochu dovolí, chodit každý den ven na okolní dětská hřiště, či do parku.

Výuka anglického jazyka

Individuální výukový plán na míru

V plánu podpory a péče je výuka individualizována dle věku dítěte a odpovídá nejen českému Rámcově vzdělávacímu plánu, ale i evropským standardům. Více zde.

Pravidelné informace pro rodiče

Všem dětem jsou vedena portfolia. Používáme aplikaci Kinderlime, ve které ukládáme nejen docházku, ale i probraná témata v angličtině, denní aktivity, jídlo i spánek každého dítěte v daný den.