Kurzy angličtiny na ZŠ Lingua Universal v Litoměřicích

Anglicky jednoduše a efektivně

Schopnost dorozumět se anglicky Vám otevírá dveře do nového světa; k sousedům, obchodním partnerům, k novým knihám, filmům a zážitkům v zahraničí. Je to úžasně jednoduché - stačí trocha motivace, radosti z učení a kvalitní výuka. To všechno v Mortimer English Club nabízíme. 

Milujeme angličtinu a věříme v kvalitní výuku.

Pracujeme s malými génii

Je zkrátka radost sledovat, jak rychle jsou děti schopné začít mluvit anglicky. 

Mnohé studie a ještě více spokojených rodičů potvrzují, že během prvních šesti let života jsou děti schopné naučit se druhý jazyk takřka bez námahy a kromě jazyka samotného umí brilantně napodobit rodilý přízvuk. V kurzech pro nejmenší kombinujeme tuto skvělou schopnost s velkou dávkou zábavy a pozitivním přístupem. Děti vyrůstají se dvěma jazyky, poznají nové kamarády a jsou schopné velmi brzy aktivně komunikovat anglicky. 

To vše jim poskytuje skvělý start a intelektuální výhodu v dalším životě.

Pomáháme školákům

Mortimer kurzy pomáhají mladší děti připravit na školní docházku, a těm starším školou povinným pomáhají s angličtinou ve škole. 

Se školní docházkou na děti nalehne spousta povinností a výuka angličtiny může někdy být ve školním prostředí málo zajímavá. Stává se, že děti do kurzů nastupují právě z důvodu neúspěchu ve škole. 

Kurzy probíhají v uvolněné atmosféře a malý počet dětí ve skupinkách umožňuje skutečně efektivní výuku a individuální přístup. 

Máme čas věnovat se na kurzu aktivní produkci jazyka - každé dítě má prostor a čas skutečně samo mluvit a přemýšlet v cizím jazyce, což při velkém počtu dětí ve školních třídách často nepřipadá v úvahu. 

Děti  již po prvních měsících zpravidla vykazují zlepšení prospěchu.

Vzděláváme dospělé

Lidé, kteří mluví anglicky mají zkrátka o jeden celý svět navíc. Nechybí Vám?

 V Mortimer English Club si zakládáme na skutečně kvalitní výuce angličtiny. Individuálně přizpůsobíme kurz Vašim potřebám. Nabízíme kurzy pro profesní komunikaci, ale i pro studenty, kteří se jednoduše chtějí domluvit na dovolené, či číst články v angličtině a poznávat nové přátele.

 S našimi kurzy můžete svůj čas investovat do sebe - dopřejte si efektivní vzdělávání a zábavu v jednom! 


Kontakt: Nicol Magrotová

litomerice@mortimer-anglictina.cz

tel.: 608 703 714 (ideálně SMS)

fb: Mortimer English Club Litoměřice

ig: mortimer_litomerice