Letní programy v centru Enkidu

Provoz v roce 2020 byl zasažen koronavirovou krizí a centrum se pomalu probouzí k životu. Na léto jsme si pro vás připravili několik akcí. Hlásit se můžete již nyní. Těšíme se na vás!

Přijďte za námi do parku!

Bude-li nám počasí přát, budou v parku probíhat každé pondělí ukázkové hodiny kurzu English for Minis, a to od 15.30. Těšíme se na vás! 

Školka má zavřeno? Přijďte k nám!

Dopolední anglická školička v centru Enkidu poskytne zázemí pro děti ve věku 2-5 let. Děti se seznámí s angličtinou a budou se mít jako v bavlnce. Program bude probíhat v centru Enkidu v prostorách zubního střediska v Litoměřicích, každý všední den 8.30 - 12.30. 

Příměstský tábor v angličtině pro školní děti. Seznámení s metodikou Mortimer, ve které je kladen důraz na aktivní produkci jazyka, děti si užijí spoustu zábavy a ani si nevšimnou, že se něco učí. Počet míst omezen.

Anglicky umíte slušně, ale potřebovali byste se rozmluvit?

Nabízíme intenzivní kurz angličtiny, který povede zkušený britský lektor, který zároveň rozumí česky. Ideální příležitost pro ty, kteří potřebují nakopnout a rozmluvit.

Angličtina je potřeba.

To je prostě fakt. Ať už to u maturity vyšlo nebo ne, umět anglicky je prostě už základní životní potřeba. Nabízíme příležitost osvěžit si znalosti a vydat se tím správným směrem.